Serdecznie zapraszam do kontynuowania nauki w naszym Zespole.

Szkoła dysponuje bardzo dobrą bazą dydaktyczną i przyjazną uczniowi kadrą pedagogiczną.

Rozwojowi osobowości uczniów służy realizacja wielu dodatkowych zajęć pozalekcyjnych z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz innych źródeł pozabudżetowych (programy podnoszące kwalifikacje zawodowe, granty oświatowe itp.).

Uczniowie TR bezpłatnie realizują kurs prawo jazdy kat. T .  Kategorię B można uzyskać w oparciu o środki EFS.

Nad procesem wychowawczym czuwa pedagog szkolny. Jestem przekonany, że spełnimy Wasze oczekiwania.

• Publikacje  ( 1 pozycji )
  • Pierwsze kroki  ( 6 pozycji )

Najkrótszy przewodnik dla uczniów rozpoczynających naukę w ZSP Gąsawa! Przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy bycia pełnoprawnym uczniem.

• Poznaj Szkołę!  ( 10 pozycji )
    Dowiedz się, czym jest ZSP Gąsawa, poznaj historię narodzin szkoły, rozważ walory, możliwości, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jest to również przykład innego, niż w przypadku Aktualności, sposobu prezentacji sekcji artykułów.

• Samorząd  ( 9 pozycji )
    Informacje  Samorządu Uczniowskiego dzialającego w ZSP Gąsawa.